Čauki, jmenuju se Kobylunda Andrsnová ale všichni my říkají Koby protože Kobylunda je moc dlouhí jméno tak proto.
Chodím do čarodějný školy do Bradavíc do šestýho ročníku. Jsem v Nebáku, to jako v Nebelvíru kdybyste nevěděli.
Asi by jste chtěly vědět jak vypadám. Tak já vám to teda povim: Jsem vysoká štíhlá ale ne vychrtlá mám modrý voči a dlouhý blond vlasy (přiznám se že né vod přírody ale kdo je taky dneska má žejo?).
Mí nejlepší kámošky se jmenujou Sendy Dawsonová a Patrisie clintnová řikame ji Paty. Sendy je malá hubena ma hnědý vlasy a hnědý voči. Zato pat je středný postavy a tak trošičku při těle vždyť víte jak to mislím! klucy jí moc nemusej ale vona je zase děsně chytrá ,a tak jí to neva.


To sme tak zasejc jednou seděly v naší společence (to jako ve společensky mistnosti jasný ?) když tu najednou, co se nestalo!! Kde se vzal tu se vzal voběvila se tam profesorka Mgr. Gonagalllová a zařvala na nás: Holky! Co tu ještě děláte dyť V Nebelíru hořý!!
Absolutně jsme nechápaly vo co gou ale v tu samou chvíli sme taky ucejtili takovej podivnej smrádek no co vám mám povidat do minuty sme se začli dusit. vono tam někde asi fakt hořelo!!
Jenže to už tam Mgr. Gonagalová nebila asi n nás zapoměla nebo co. Už sem mislela ze je to můj konec ale,co, se nestalo - v tom hnusnym hustym dejmu co byl najednou všude vokolo se vinořila ňáká postava popadla, mně a vodtáhla pryč! a ještě tam byli ňákí další postavi co vodtáhli Sendy a Paty.
Dycky jsem myslela, že maj ve škole ňáký protipožární kouzlo nebo tak no žejo dyť je tam tolik těch krbů a tak, no, ale, očyvydně ne. To byla taky moje poslední myšlenka pak už jsem o sobě nevjeděla.


Když jsem se pak vobudila zjystila sem že ležim v Ňákí postely s bílím prostěradlem a dekou. to my přišlo divný poněvadž ve svý postely mám prostěradýlko a dečku hezky růžoví se světle modrejma proužkama (to jsou moje voblíbený barvy víte??).
Takže jsem jako totálně nechápala kde jsem a kde jsou sendy s Pat. pak mě ale napadlo trošku se rozhlídnout kolem sebe a koho sem to nevyděla!! Paty ležela na posteli po mí pravý ruce a Sendy po leví. Vobě měli zavřený voči ,ještě, osobě nevěděly.
pak jsem sy taky všimla že mají po celím těle vobvazy i na vobličejy!! S hrozním pocitem sem si taky mákla na vobličej a pak jsem zaječela: Nééééééééé!!!!!!
Měla sem totiž hrozně hrubou kúži bylo to fakt hnusný!! Bože co se my to stalo s vobličejem??
V tu chvíly ke mě přiběhla madam pomfritová a zařvala na mě: co tu vyřváváš jak na lesy ty hlupačko!
To mě rozbrečelo. s mího vobličeje se stala ňáká špatně vostrouhaná branbora nebo co a vona my ještě nadává! To je tak nefair!!
Asi si uvědomyla že to před chvíly přehnala a promluvila tichím hlasem: pročpak pláčeš chuděrko? Mám místo tváře špatně vostrouhanou branboru tak proto!! Vy by jste taki brečela!!
Soucytně se na mně podívala a pak se posmála: ale děvenko to neni tvůj obličej to jsou, jen obvazy.
A co se to vlasně stalo, zeptala, jsem se ji.
No víš ono v nebelvírské věžy hořelo.
A od čeho? Že to bilo od těch krbů co??
Pomfritová byla udyvená mojí chytrostí (já taky).
No vlastně ano máš pravdu, řekla, chitla sobý hlava nad krbem!!
To je teda nápad pověsyt nad krb sobý hlavu řekla sem a chtěla jsem zakroutyt hlavou ale bohužel to nešlo, měla jsem kolem ní takovej ten debilní lýmec však víte né?
Chtěla sem se zeptat ještě na pár vjecí ale Pomrfritová řekla že sy musim vodpočinout a vodešla.
No a protože holky ještě spali tak jsem jí radši poslechla abych se ,sama nenudila.